logo

Suriye Ordusundan Özgür Suriye Ordusu’na ağır darbe:300 Ölü

Suriye Ordusundan Özgür Suriye Ordusu’na ağır darbe:300 Ölü

El-Âlem televizyonu, Suriye’nin Harem bölgesinde ordu birliklerince başlatılan operasyonda kendilerini İdlip şehitleri olarak tanımlayan terör grubundan en az 300 kişinin öldürüldüğünü bildirdi.

Bu habere göre İdlib yakınlarında yer alan Arab Said köyünde çıkan çatışmalarda teröristlerden birçoğu öldürüldü, silah ve teçhizatlarına ordu tarafından el konuldu.

Bu arada Suriye televizyonu Çarşamba akşamı Homs çevresinde terörist gruplardan “Dereul İslam” diye bilinen grubun komutanlarından birinin öldürüldüğünü doğruladı.

El-Âlem bir diğer haberinde ise Deyr’uz Zur bölgesinde el-Kaide terör örgütüne bağlı en-Nusre teröristlerinden 16 kişinin öldürüldüğünü açıkladı.

Halep bölgesinde havaalanı ve bir polis merkezini ele geçirmek isteyen teröristlerle çıkan çatışmada çok sayıda teröristin öldürüldüğü bildirildi.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

#

Suriye Ordusundan Özgür Suriye Ordusu’na ağır darbe:300 Ölü” için 3 Yorum

  1. aslı yenigun diyor ki:

    İslam adını kullanan sizler.müslümanblıkla ne ilginiz olabilir.Kafir Baba esed 50000 müslümanı öldürdü.Kafir oğlu rekor peşinde.Zındık İranlı mollalar kafirle işbirliğinde.
    Rabbim en sonda hesap görendir.

  2. İsim * diyor ki:

    aslı hanım. nato’nun kucağından kalkın esad bey ile masaya oturun bakalım ne istiyorsunuz. yoksa sizin yerinize israil mi istiyor? isteye isteye esadın seçime girmemesini istemiş. nedir bu korkunuz?

  3. fatih diyor ki:

    aslıya; Kafir Amerika ve israil ve de Avrupayla aynı saftaki sizler hesap gününden korksun. biz İslami İran, Hizbullah, Hamasın yanındayız, siz nerdesiniz?